SUKCESY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

flaga Niemiec

Deutsches Sprachdiplom DSD II

Kolejny raz możemy cieszyć się z dużego sukcesu naszych uczennic i uczniów, którzy w roku szkolnym 2021/2022 przystąpili do egzaminu z języka niemieckiego DSD II. Wytrwała praca, zaangażowanie i dobra motywacja pokazały, że warto!

17 uczennic i uczniów naszej szkoły zdało ten trudny egzamin i otrzyma dyplom DSD II, który potwierdza znajomość języka niemieckiego na wysokim poziomie B2 i C1. Z dyplomem w ręce można próbować swoich sił na niemieckich uczelniach.

Herzlichen Glückwunsch zu der bestandenen Prüfung!!!

Stypendium Deutschland +

Kolejnym sukcesem i przykładem, że warto uczyć się niemieckiego jest stypendium Deutschland +, które otrzymała uczennica klasy P_3d Zofia Sadło. Tuż po zakończeniu roku szkolnego Zosia wyjedzie na trzy tygodnie do Niemiec, gdzie w Frankfurcie i w Berlinie będzie rozwijała swoje umiejętności językowe, poznawała historię i kulturę Niemiec i zdobywała nowe doświadczenia.

Viel Erfolg und unvergessliche Erlebnisse fur Zosia!