FINALIŚCI XIII WIELKOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „PÓŁ ŻARTEM, PÓŁ SERIO – WIERSZOWANY HUMOR”

Znany finalistów XIII Wielkopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poznańskie dziewiątki Pół żartem, pół serio – wierszowany humor. Do ścisłej czołówki zakwalifikowali się: Bardan Marta, Bil Mateusz, Cierniak Alicja Helena, Florkowska Alicja, Glicz Julia, Gradecka Olga, Gremblewska Łucja, Janicka Michalina, Kapałczyński Mieszko, Kęstowicz Blanka, Krystek Oliwia, Leszczyńska Adrianna, Łowińska Julia, Malińska Zuzanna, Mleczak Hanna, Olejniczak Marta, Panek Julia, Pontus Hanna, Przybylski Adam, Serwatka Maria, Siódmiak Weronika, Szmyt Maria, Szymfeld Aleksandra, Tritt Witold.

Jury w składzie: mgr Katarzyna Węglicka (aktorka, wykładowczyni na Akademii Muzycznej w Poznaniu i Szkoły Filmowej w Łodzi), prof. UAM Katarzyna Kabacińska – Łuczak (polonista, pedagog), mgr Dariusz Jagodziński (polonista, aktor, instruktor teatralny) bardzo wysoko oceniło zmagania recytatorskie.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 4 kwietnia o godz. 13.00 w gmachu naszej szkoły. Konkurs odbył się pod Patronatem Honorowym Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Wojewody Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego.