SREBRNY WILK DLA YOUNG BUSINESS ZONE

Projekt Young Business Zone organizowany przez uczniów naszej szkoły Sandrę Chrzumnicką, Małgorzatę Witek i Michała Kubiaka zdobył nagrodę Srebrnego Wilka i został wybrany najlepszym projektem w Wielkopolsce w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii!

Jednak to nie koniec sukcesów naszych uczniów – ich projekt otrzymał również nominację do Złotego Wilka – nagrody dla najlepszego projektu w Polsce.

W ramach Olimpiady Sandra, Gosia i Michał uzyskali 5774 pkt. na 6000 pkt. możliwych do zdobycia. Jest to wynik wyższy od pozostałych projektów organizowanych w naszej szkole w poprzednich latach. Ukończenie projektu w ramach olimpiady oznacza dla nich również stanie się członkami społeczności Social Wolves, a posiadanie przez każdego z nich ponad 9 tys. indywidualnych punktów rozwoju daje im tytuł Starszych Wilków. Już 20 czerwca podczas Wielkiego Finału Olimpiady Zwolnieni z Teorii nasi uczniowie odbiorą Srebrnego Wilka z rąk wicepremiera i ministra nauki i szkolnictwa wyższego pana Jarosława Gowina oraz poznają wyniki Złotych Wilków.

Trzymamy kciuki za Young Business Zone!

Filmik o Young Business Zone: