FINALIŚCI VIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO Z KSIĄŻKĄ NA TY

Znany finalistów VIII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego Z książką na Ty. Do ścisłej czołówki zakwalifikowali się: Bartyś Wojciech, Domżała Wiktor, Górna Joanna, Janaszak Matylda, Jankowski Michał,  Koczorowska Zuzanna, Kolendowicz Oliwia, Kubińska Liliana, Łukowska, Oliwia Mieszała, Antoni Nędzewicz, Jakub, Nowacki Jan, Pawelczyk Natalia, Pieczek Karolina, Ratka Mateusz, Szeląg Nadia, Waliszewska Paulina. Jury bardzo wysoko oceniło przysłane zdjęcia.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w styczniu 2023 r. w gmachu naszej szkoły. Nagrodzeni uczniowie otrzymają zaproszenia.

Konkurs odbył się pod Patronatem Honorowym Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Wojewody Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego.