ZNAMY FINALISTÓW II WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

Znany finalistów II Wojewódzkiego Konkursu Literackiego Nieznane oblicze mojej okolicy zorganizowanego dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych z Wielkopolski. Do ścisłej czołówki zakwalifikowali się: Biedrawa Ewa, Bolewska Oliwia, Bryk Tadeusz,  Fechner-Kowalska Gabriela, Franek Emilia, Hermann Maja, Jakubowska Zofia, Kasprowiak Hanna,  Klimek Zofia, Królak Zofia, Krześ Jędrzej, Kutzmann Weronika, Liebchen Szymon, Lizik Mateusz, Michta Klara, Milecka Małgorzata,  Nadolna Zuzanna, Nowak Natalia, Odziemska Anna, Parfienowicz IvoRzeszutko Laura, Staśkiewicz Wiktoria, Szmania Amlia, Walczak Kaja, Zawal Maria.

Jury oceniło prace i nagrodziło uczestników w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa i szkoła ponadpodstawowa.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 13 czerwca o godz. 13.30 w gmachu naszej szkoły.

Gratuluje wszystkim uczestnikom udziału w konkursie przygotowując wspaniałe, ciekawe prace.

Kinga Jaszczak