ROZDANIE DYPLOMÓW DSD II

W środę, 24 maja 2023r w II Liceum Ogólnokształcącym odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów DSD II uczennicom i uczniom z trzech poznańskich liceów: II LO, VII LO oraz IX LO.

Swoją obecnością uświetnili spotkanie przedstawiciele z Niemiec: pani Konsul Doris Wildemann,          z Konsulatu Generalnego Niemiec we Wrocławiu, pani Monia Miranda Gibson, doradca językowy DSD II z Poznania,  dyrektorzy i nauczyciele poznańskich liceów DSD II.

15 uczennic i uczniów naszego liceum otrzymało dyplomy a 5 zaświadczenia DSD II . Najlepsi zostali nagrodzeni przez panią Doris Wildemann specjalnymi upominkami. Z naszej szkoły wyróżniona została: Martyna Kubiak, która osiągnęła najwyższy wynik z egzaminu.

Dyplom DSD II to dokument potwierdzający znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1             i otwierający młodym ludziom drogę na przyszłość.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczennicom i uczniom, którzy wytrwali do końca i wykazali się świetną znajomością języka niemieckiego!

Viel Erfolg mit Deutsch!