EGZAMIN PILOTAŻOWY DSD II

LOGO EGZAMINU DSD II

W środę, 5.10.2022r. w VII LO odbył się ustny egzamin pilotażowy z języka niemieckiego, w którym uczestniczyli uczniowie klas trzecich z II, VII, VIII i IX LO przygotowujący się do egzaminu DSD II. Podczas spotkania przysłuchiwaliśmy się czterem egzaminom, zdawanych przez młodsze koleżanki, które zmierzyły się m.in. z aktualnym tematem „Czy oceny w szkole powinny zostać zlikwidowane?” Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 3e Wiktoria Kurenda, wspierana przez koleżankę z klasy Weronikę Mondry, która wykazała się bardzo dobrymi umiejętnościami językowymi i  poradziła sobie z pytaniami komisji. Zarówno dla Wiktorii jak i dla wszystkich uczestników egzaminu było to niezapomniane przeżycie i duże doświadczenie.

Wszystkim uczennicom i uczniom, którzy już 22 listopada przystąpią do egzaminu DSD II życzymy powodzenia!

Viel Erfolg!