PIERWSZY PÓŁFINAŁ DLA SIATKARZY „DZIEWIĄTKI”!

20 marca 2017 roku siatkarze „Dziewiątki” rozegrali pierwszy mecz półfinałowy , grając na wyjeździe z zespołem 33 LO. Mecz odbył się w bardzo trudnych warunkach, ponieważ sala gospodarzy miała wymiar 16,5 m na 7,8 m. Zawodnicy „Dziewiątki” nie grali jeszcze w takich warunkach. Mimo to udało im się wygrać mecz 3:2 w setach. Zawodnicy po przegranym pierwszym secie pokazali sportowy charakter i ostatecznie to oni wygrali zapewniając sobie lepszy start przed rewanżem.

Szczególne słowa uznania trener chciałby skierować do zawodników rezerwowych, którzy w fantastyczny sposób dopingowali swój zespół przez całe pięć setów!

W środę decydujący mecz o to, który z zespołów awansuje do finałowej czwórki w rozgrywkach o mistrzostwo Poznania.