| Pedagog

GODZINY DYŻURÓW PEDAGOGA - w terminie od zakończenia matur tj.21.05 do końca roku szkolnego

PONIEDZIAŁEK9:30 – 15:30
WTOREK9:30 – 14:30
ŚRODA9:30 – 14:30
CZWARTEK9:30 – 13:30
PIĄTEK9:30 – 11:30

Z powodów organizaycjnych uprzejmie proszę o wcześniejsze poinformowanie o Państwa o przybycia..

Szanowni Państwo,

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję rodzicom klas pierwszych za udział w naszym spotkaniu warsztatowym poświęconym komunikowaniu się z nastolatkiem.
Jeśli byliby Państwo zainteresowani kolejnymi tego typu spotkaniami to będzie mi bardzo miło je zorganizować.
Prosiłabym zatem o propozycje tematów, problemów, które są dla Państwa ważne i o których moglibyśmy wspólnie porozmawiać.
Poniżej zamieściłam, zgodnie z umową, literaturę, którą polecałam na naszych zajęciach.

Pozdrawiam,
Ola Starzak, pedagog

Literatura:

• A. Faber, E. Mazlish: Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały, jak słuchać, żeby z nami rozmawiały, Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci.
  • A. Oleszkowicz, A. Senejko: Psychologia dorastania.
  • A. I. Brzezińska: Psychologiczne portrety człowieka. Praktyczna psychologia rozwojowa.
  • D. J. Siegel: Rozwój umysłu. Jak stajemy się tym, kim jesteśmy.
  • T. Hawkes: Dziesięć rozmów, które musisz przeprowadzić ze swoim synem.