| Pedagog

CZWARTEK             9:00 – 10:30,  11:30 – 14:30

PIĄTEK                    10:30 – 11:30

Ola Starzak, pedagog

Uprzejmie  Państwa proszę o wcześniejsze uzgadnianie terminu  spotkania.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że dziś została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach, może zadzwonić pod bezpłatny numer 800 080 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Infolinię prowadzi Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizacja ta została wybrana w konkursie MEN, realizowanym w ramach Narodowego Programu Zdrowia.

Literatura:

• A. Faber, E. Mazlish: Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały, jak słuchać, żeby z nami rozmawiały, Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci.
    • A. Oleszkowicz, A. Senejko: Psychologia dorastania.
    • A. I. Brzezińska: Psychologiczne portrety człowieka. Praktyczna psychologia rozwojowa.
    • D. J. Siegel: Rozwój umysłu. Jak stajemy się tym, kim jesteśmy.
    • T. Hawkes: Dziesięć rozmów, które musisz przeprowadzić ze swoim syn