UDZIAŁ 2C W „TYGODNIU Z FIRMAMI”

W dniach 16-17 października uczniowie klasy 2c brali udział w „Tygodniu z firmami (Tydzień SSC/BPO)” współorganizowanym przez Urząd Miasta Poznania. W tegorocznej edycji współpracowaliśmy z firmą The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. Była to bardzo owocna współpraca. W poniedziałek 16 października gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli firmy, którzy przygotowali dla naszych uczniów warsztat poświęcony tematyce przygotowywania dokumentów aplikacyjnych oraz pokazowe rozmowy kwalifikacyjne. Na zaproszenie we wtorek 17 października udaliśmy się do siedziby firmy w Sadach, gdzie zostaliśmy oprowadzeni po firmie, jak i również braliśmy udział w prezentacji najważniejszych działań firmy i jednostek w niej występujących (Dział Księgowości Głównej, Dział Zobowiązań, Dział Należności oraz Dział IT). Na zakończenie wizyty w firmie uczniowie wzięli udział w quizie, aby sprawdzić, czego się dowiedzieli i co zapamiętali z całodniowej wizyty oraz zostaliśmy zaproszeni na obiad. Zostaliśmy przyjęci bardzo serdecznie, atmosfera w firmie jest naprawdę godna pochwały. Wszyscy są dla siebie życzliwi, chętni do współpracy i wspierania siebie nawzajem w różnych działaniach, na każdym kroku można było poczuć zaangażowanie do wykonywanych obowiązków. Z całą odpowiedzialnością jest to firma godna polecenia dla przyszłych pracowników, być może nasi uczniowie z przyjemnością udadzą się na staże lub praktyki w firmie, bo naprawdę warto;-)

Bardzo serdecznie dziękujemy firmie za współpracę i za zaproszenie.

Opiekun: Agata Wieczorek