SZLACHETNA PACZKA

prezenty na szlachetną paczkę

Kolejny weekend cudów i wiem, że dla jednej z rodzin będzie zdecydowanie cudowny. Dzięki ogromnym sercom uczniów i nauczycieli naszej szkoły spełnią się marzenia Pani Darii i jej dwóch córeczek. Te dzielne kobiety otrzymają od Nas wsparcie materialne w postaci zapasów żywności i lodówki, środków czystości, odzieży i butów oraz  wymarzonego piętrowego łóżka. Dostaną zapas opału na nadchodzące mrozy i perspektywę lepszej pracy dzięki przygotowaniu do egzaminu na prawo jazdy. Przede wszystkim jednak, otrzymają dar niezwykły, jakim jest ciepła myśl, wsparcie w trudnym momencie życia i poczucie, że są ważne i warte tej pomocy.

Za każdy podarunek, zebrane pieniądze, czas poświęcony na zakupienie potrzebnych rzeczy, pakowanie paczek oraz słowa wsparcia BARDZO DZIEKUJĘ.

Joanna Nowak – nauczycielka IX LO, koordynator