SUKCES W VII REGIONALNEJ OLIMPIADZIE MEDYCZNEJ

We wtorek 2 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym im. H. Kołłątaja w Krotoszynie odbył się finał VII Regionalnej Olimpiady Medycznej pod patronatem Starosty Krotoszyńskiego i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Naszą „Dziewiątkę” reprezentowali: Laura Januszak z klasy 3a i Łukasz Jesionowski z klasy 3f. W konkursie brali udział uczniowie szkół średnich z województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego. Młodzież rozwiązywała arkusz złożony z zadań otwartych i zamkniętych obejmujących cztery przedmioty: chemię, biologię, matematykę i fizykę.

Z przyjemnością informujemy, że Laura zajęła III miejsce, a Łukaszowi niewiele zabrakło do podium. Jest to ogromny sukces naszych uczniów! Gratulujemy i życzymy dalszych wybitnych osiągnięć!