MALWINA WOŹNIAK – FINALISTKĄ OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY HISTORYCZNEJ COPTIOSH!

uczennica na olimpiadzie

Uczennica klasy 4e, tegoroczna maturzystka, dzięki swojej ogromnej pracy, determinacji i przede wszystkim wiedzy została finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOSH, której ostateczna rozgrywka odbyła się na Zamku w Golubiu-Dobrzyniu 4 kwietnia 2023 r.

Malwina po przejściu etapu szkolnego oraz okręgowego reprezentowała naszą szkołę w starciu z najlepszymi młodymi historykami w kraju. Odpowiadała na pytania komisji z zakresu wybranej przez siebie specjalizacji i przeczytanych lektur oraz uzupełniała test wiedzy. Dzięki swoim zainteresowaniom uzyskała trzeci wynik dla województwa wielkopolskiego.

Malwinie życzymy nie tylko sukcesów podczas zbliżającego się egzaminu maturalnego, wierzymy, że rozwinięta przez nią pasja zaowocuje w przyszłości wielkimi dokonaniami z dziedziny nauk historycznych.