WYCIECZKA – IRLANDIA I IRLANDIA PÓŁNOCNA

04.08-12.08.2018r. – samolot + autokar

Zapraszamy uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich na wakacyjny wyjazd, który obejmuje zwiedzanie dwóch krajów: Irlandii i Irlandii Północnej.

Irlandia, zwana Szmaragdową Wyspą jest jednym z najpiękniejszych krajów anglojęzycznych. Proponowany wyjazd pokazuje całe bogactwo i najciekawsze miejsca obu krajów, obejmując trasę tzw. ring ponad 1000 km autokarem. To wyjątkowa oferta, zwiedzanie obu stolic Dublina i Belfastu z Muzeum Titanica i najpiękniejszych miejsc przyrodniczych, m.in. Kilfów Moheru, Grobli Olbrzyma, najwyższego wodospadu Powerscourt, przejazd przez doliny i góry, rejs statkiem i fiordy, klasztory, katedry, zamki, opactwa i skanseny. Na trasie oferujemy też zwiedzanie mniejszych miast, np. Limerick czy Londonderry. Zakwaterowanie w różnych hostelach.

W czasie wyjazdu uczniowie mają wspaniałą okazję poznać kulturę celtycką, usłyszeć irlandzki akcent i poćwiczyć język angielski – dostają książeczki z ćwiczeniami językowymi dotyczącymi zwiedzanych obiektów. Podróż na trasie Poznań-Dublin samolotem.

Zachęcamy do skorzystania z oferty wyjazdu.

Zapisy do 15 października prosimy kierować do p.prof. Hanny Mocek. Szczegółowa oferta zostanie przesłana Rodzicom poprzez mobiDziennik. Liczba miejsc ograniczona – ZAPRASZAMY:)