„LONDYN KRÓLEWSKI” – WYJAZD AUTOKAROWY

Termin: 28.04.- 6.05.2018

Zapraszamy na autokarowy wyjazd językowo-kulturowy do Wielkiej Brytanii. W czasie wyjazdu młodzież mieszka w rodzinach angielskich, które zapewniają im zakwaterowanie, wyżywienie i możliwość rozmowy w języku angielskim.

Tegoroczny program koncentruje się na historycznej, królewskiej Anglii – proponujemy zwiedzanie  pałaców i zamków w samym Londynie i jego okolicach: m.in. Twierdzę Tower of London z klejnotami królewskimi, Kensington Palace z ogrodami, gdzie zamieszkuje książę William i Kate, galerię sztuki Tate, Windsor Castle królowej Elżbiety II, Hampton Court-pałac Henryka VIII, Leeds Castle i miasteczko Canterbury z najstarszą katedrą w Anglii. Dodatkową atrakcją jest muzeum Lochy Londynu opowiadające poprzez aktorów historię największych złoczyńców Anglii oraz wyjście do teatru na musical. W czasie zwiedzania uczniowie wypełniają ćwiczenia językowe, które są codziennie sprawdzane przez nauczycieli-anglistów. Grupę prowadzi doświadczona Pani przewodnik, czasami rodowity Anglik, część obiektów zwiedzana jest z audioguidami (słuchawki). Zapewniamy mnóstwo atrakcji i świetną atmosferę.

Zgłoszenia do 15 października przyjmuje p.prof. Hanna Mocek. Szczegółowa oferta zostanie przesłana Rodzicom poprzez mobiDziennik. Liczba miejsc ograniczona – ZAPRASZAMY:)