DRŻYJCIE BEANY 2017

Drodzy Uczniowie klas pierwszych!

W najbliższy piątek (6 października) odbędzie się impreza „Drżyjcie Beany”, której celem jest przyjęcie Was w poczet uczniów IX LO.
Organizatorem imprezy jest klasa 3b, która dwa lata temu wygrywając rywalizację zyskała miano tegorocznego gospodarza, który czeka na godnego następcę. Liczy się Wasza wiedza, zgranie, koordynacja ruchowa i prezentacja, która będzie oceniana przez jury złożone z uczniów klasy 3b oraz nauczycieli Dziewiątki.

Tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem „Muzyka”, a oceniani będziecie w czterech konkurencjach. Pierwszą z nich znacie – prezentacja klasy, profilu w oparciu o gatunek muzyczny, który został Wam przydzielony. Kolejne zadania będą niespodzianką. Warto zachęcić wychowawców klas, by Was wspomagali w rywalizacji.

Zabawę rozpoczynamy o godzinie 13.15. Pamiętajcie o zmianie obuwia przed wejściem do sali gimnastycznej.

Klasa zwycięska zyskuje tytuł gospodarza imprezy w 2019 roku oraz dodatkowy dzień wolny w roku szkolnym, klasa przegrana… sprząta po imprezie.

Życzymy powodzenia!

Klasa 3b wraz w wychowawcą.

Załączamy zdjęcia z imprez z poprzednich lat. I powracamy do wspomnienia pewnego wystąpienia, kiedy jedna z Pań Profesor została Madonną Wszechczasów:)